חדשות  2015

2015-05-02 Magic dance 2015 , Riga
ערב מצויין לרקדני ציספרס בריגה, לטביה.
יבגני סובורוב וג'ניה ליבמן – מקום 3 בתחרות ריקודים לטינו אמריקיים.
תומר זבניאצקי וינה ליטוין – מקום 4 בתחרות ריקודים לטינו אמריקיים בקטגורית גיל ג'וניור 2.

2015-04-25 World Championship Latin Under 21
הישג היסטורי. שירת התקווה הושמעה לראשונה בעולם בתחרות ריקודים סלוניים. זוג ישראלי, ליאנה אודיקדזה ובן זוגה לריקודים, ארטיום ליאסקובסקי זכו במקום הראשון לקטגוריית עד גיל 21 בתחרות ריקודים לטינו – אמריקאים שנהרח במולדובה.

2015-04-25 WDSF GrandSlam -Wuhan, China
יבגני סובורוב וג'ניה ליבמן הוכיחו פעם נוספת את הרמה הגבוה שלהם. בסין זוג שלנו בפעם השניה השנה זכה במקום 11 בין זוגות החזקים בעולם בתחרות מסידרה GRANDSLAM. .

2015-04-04 Greek Open 2015
ארטים ליאסקובסקי וליאנה אודיקדזה חזרו עם תוצאה מצוינת מתחרות Greek Cup 2015 שנערכה בסלוניקי.
מקום 2 WDSF World Open Latin מ54 זוגות מיותר מ10 מדינות.

2015-03-28 WDSF Latin European Championship 2015
ברכות לזוגות שלנו שהשתתפו באליפות ארופה בריקודים לטינו-אמריקיים.
יבגני סובורןב וג'ניה ליבמן זכו במקום12.
ארטיום ליאסקובסקי ומריקה אודיקזה באליפות ראשונה שלהם בבוגרים הגיעו למקום 23.
בתחרות שנערך באארחוס בדניה התחרו 65 זוגות .

2015-03-07 WDSF GrandSlam-Helsinki
הישג מצוין ליבגני סובורוב וג'ניה ליבמן.
בתחרות GRANDSLAM שנהרך בחלסינקי זוג שלנו זכה במקום 11 מ78 זוגות החזקים בעולם.
זה מקום הכי גבוה שזוג ישראלי זכה אי-פעם בסוג תחרות כזות.

2015-02-21 Malta Dance Sport Cup 2015
הופעה מצויין של רקדני ציספרס במלטה.
WDSF Open Latin
יבגניי סובורוב וג'ניה ליבמן מקום 1 – 41 זוגות. זוג רקדנים שלנו נמצא במקום 23 בדירוג העולמי.

WDSF Open Youth Latin
דניאל בראל ואילנה יופה מקום 4.

2015-01-24 ISRAELI NATIONAL CHAMPIONSHIP 2015
תוצאות רקדני אקדמיה לריקודים סלוניים ציספרס
ADULT
• שחר זיסמנוביץ'-מריקה אדיקדזה מקום 1 STANDARD
• יבגני סובורוב – יבגניה ליבמן מקום 1 LATIN
• ארטיום ליסקובסקי – ליקה אודיקדזה מקום 3 LATIN
21 UNDER
• ליאור בלנקי – רגינה רדצ'נקו מקום 1 STANDARD
• ארטיום ליסקובסקי – ליקה אודיקדזה מקום 1 LATIN
YOUTH
• אומרי מישאל – ליאל מוריניס מקום 2 STANDARD+LATIN
• דניאל בראל – אילנה יופה מקום 5 LATIN, מקום 4 STANDARD
• מקסימ ניקולייב – שרון נרסט מקום 6 STANDARD
• מקסים קרויטורו – קטלין קפלסון מקום 7 LATIN, מרום 8 STANDARD
• איתי ראש - ניקול טור מקום 12 STANDARD
JUNIOR II
•תומר זבניאטסקי – ינה ליטוין מקום 1 STANDARD+LATIN
• גאורגי דברשוילי – טלי גלדקיך מקום 3 LATIN, מקום 4 STANDARD
JUNIOR I
• דניס איזנשטד – ליאורה יופה מקום 6 STANDART + LATIN
ברכות לכל הרקדנים!